Marchas realizadas en 2017
Marcha por Villaviciosa (Asturias)
Ponte Maceira y Presa Barrié
Subida a Santa Tecla desde Tomiño (Pontevedra)
Alto do Boi (Quiroga - Lugo)
Marcha por punta Langosteira y costa de Caión (Arteixo)
Ría de Ortigueira y O Barqueiro (Ortigueira)
Marchas realizadas en 2016
Marcha por el Bierzo (Cacabelos)
XVI Memorial Renato Fernández Aradas
Castro de Santa Mariña Castrovite-Orazo A Estrada (Pontevedra)
Subida a la Curota y Mirador da Pedra da Ra
  Marchas realizadas en 2015
Cabo Silleiro (Baiona - Pontevedra)
Faros de Cabo Ortegal, Robaleira, Punta Candieira e Punta Frouxeira en las Comarcas de Ferrol y Ortegal
XV Memorial Renato Fernández Aradas
Faros de Cabo Touriñán, punta da Barca e punta de Lago
Faros de Illa Sisargas, Punta Nariga y Roncudo
Faros de Cabo Home, Punta Robaleira, Punta Subrido e Illas Cíes
Faros de Punta Roncadoira (xove) e San Cibrao (Cervo)
Faro da Illa Pancha (Ribadeo - Lugo)
Faro de Laxe
   Marchas realizadas en 2014
Fin temporada 2014 Santiago de Compostela
Reserva de la Biosfera del Río Eo, Oscos y Tierras de Burón. (Galicia y Principado de Asturias)
Cabo Vilán (camariñas - A Coruña)
San Benitiño de Lérez (Pontevedra)
Monasterio de Sobrado dos Monxes
Ruta do Ouro (san Clodio)
Subida a San Roque - Viveiro
Comarcas de Betanzos - Eume
    Marchas realizadas en 2013
Ruta Serra da Groba (Gondomar)
Comarca de Valdeorras (O Barco de Valdeorras - Ourense)
XIII Memorial Renato Fernández Aradas
Ruta Monasterio de Aciveiro (Forcarei)
Ruta del Aquapark de Cerceda
Alto de Confurco y Vilacoba (Escarabote - Boiro - A Coruña)
Ría de Arousa e ruta dos balnearios
Marcha Castillo de Palma, Montefaro y Monte Ancos (Neda - Ferrol)
Subida Alto do Ermelo (Bueu - Pontevedra)
Ruta de A Seara (Quiroga - Lugo)
Ruta da Luz - Mirador do Ézaro (Dumbria - A Coruña)
Ruta por Portodemouros e Capela da Mota
Comida Fin de temporada Santiago de Compostela
     Marchas realizadas en 2012
Ruta de Os Ancares (Becerreá - Lugo)
XII Memorial Renato Fernández Aradas
Monasterio de Carboeiro (Silleda - Pontevedra)
Cruz do Avelán e Alto do Palleiro (Padrón)
Alto do Tahume (Escarabote - Boiro - A Coruña)
Cabos, Prior, Prioriño, e Ría de Ferrol (Ferrol)
Ríos: Sil, Bibei y Navea (San Clodio - Lugo)
Valle de Soneira (Vimianzo)
Encoro de Eiras (Pontevedra)
Terras de Arzúa e Melide (Arzúa)