2015
Faro de Punta da Guia (Vigo)
Cabo Silleiro (Baiona-Pontevedra)
Faros de Cabo Ortegal, Robaleira, Punta Candieira e Punta Frouxeira en las Comarcas de Ferrol y Ortegal
XV Memorial Renato Fernández Aradas
Faros de Cabo Touriñán, punta da Barca e punta de Lago
Faros de Illa Sisargas, Punta Nariga y Roncudo
Faros de Cabo Home, Punta Robaleira, Punta Subrido e Illas Cíes
Faro de Punta Cabalo (Illa de Arousa - Pontevedra)
Faros de Punta Roncadoira (Xove) e San Cibrao (Cervo)
Faro da Illa Pancha (Ribadeo - Lugo)
Cabo de Laxe (A Coruña)
2016
Marcha por el Bierzo (Cacabelos)
XVI Memorial Renato Fernández Aradas
Castro de Santa Mariña Castrovite-Orazo Silleda (Pontevedra)
Subida al Lago de Catiñeiras (Pontevedra)
Subida a la Curota y Mirador da Pedra Ra
Ruta do Ouro (San Clodio-Ribas do Sil)
Comarcas de A Ulloa Chantada y Deza
Embalse da Fervenza A Picota-Mazaricos (A Coruña)
2014
Reserva de la Biosfera del Río Eo, Oscos y Tierras de Burón. (Galicia y Asturias)
XIV Memorial Renato Fernández Aradas
Cabo Vilán (Camariñas)
San Benitiño de Lérez (Pontevedra)
Monasterio de Sobrado dos Monxes
Ruta do Ouro (San Clodio)
Subida a San Roque - Viveiro
Comarcas de Betanzos - Eume
2013 - 20 Aniversario
Ruta Serra da Groba (Gondomar-Pontevedra)
Comarca de Valdeorras (O Barco de Valdeorras - Ourense)
XIII Memorial Renato Fernández Aradas
Ruta Monasterio de Aciveiro (Forcarei)
Ruta del Aquapark de Cerceda
Alto de Confurco y Vilacoba (Escarabote - Boiro - A Coruña)
Ría de Arousa e ruta dos balnearios
Marcha Castillo de Palma, Montefaro y Monte Ancos (Neda - Ferrol)
Subida Alto do Ermelo (Bueu - Pontevedra)
Ruta de A Seara (Quiroga - Lugo)
Ruta da Luz - Mirador do Ézaro (Dumbria - A Coruña)
Ruta por Portodemouros e Capela da Mota
2012
Ruta de Os Ancares (Becerreá - Lugo)
XII Memorial Renato Fernández Aradas
Monasterio de Carboeiro (Silleda - Pontevedra)
Cruz do Avelán e Alto do Palleiro (Padrón)
Alto do Tahume (Escarabote - Boiro - A Coruña)
Cabos, Prior, Prioriño, e Ría de Ferrol (Ferrol)
Ríos: Sil, Bibei y Navea (San Clodio - Lugo)
Valle de Soneira (Vimianzo)
Encoro de Eiras (Pontevedra)
Terras de Arzúa e Melide (Arzúa)
2011
Ruta das Serras e Fragas do Eume (As Pontes y As Neves)
XI Memorial Renato Fernández Aradas
Ribeiras do Toxo, Ulla e Deza (Silleda)
Ribeiras do Río Coroño (Escarabote - Boiro)
Ribeiras do Tambre (Serra de Outes)
Ribeiras do Río Miño é Río Tea (Porriño)
Ribeiras do Sil (San Clodio)
Ribeiras do Río Grande (Vimianzo)
Ribeiras do Ulla e Sar (Padrón)
2010
Ruta Comarca de A Fonsagrada (Lugo)
X Memorial Renato Fernández Aradas
Ruta por el Deza (Silleda)
Ruta Subida a la Muralla desde Araño (Rianxo)
Ruta Xacobea (Pedroso y Pico Sacro)
Ruta do Albariño (Pontevedra)
Encoro da Fervenza (Vimianzo)
2009
Comarcas de A Limia, Allariz-Maceda, Ourense, Baixa Limia, Viana y Verín
IX Memorial Renato Fernández Aradas
Pico Sacro (Lestedo - Boqueixón)
Cabo de San Adrián - Islas Sisargas
Comarcas de Arzúa e Melide
Comarcas de Arzúa, Melide e Ordes
Comarca de Lugo e os Ancares
Comarca de Lugo (outeiro de Rei)
2008
Comarcas de O Carballiño, Ourense e O Ribeiro
VIII Memorial Renato Fernández Aradas
Comarcas de Tabeirós - Terra de Montes y Deza
Comarcas da Barcala Noia e Xallas (Negreira)
Comarca de Santa Comba, Santiago y Bergantiños
Comarca de Ordes
Cabo Touriñán (Muxia)
2007
Terra de Cotobade e Campo Lameiro
Marcha de Cabo Vilan - Camariñas
Marcha de Cabo Ortegal Cariño
Marcha subida al Iroite (Lousame)
VII Memorial Renato Fernández Aradas
Del Cabo de Corcubión a la Ría de Muros
2006
Volta comarca de Ferrol
Comarca de Pontevedra (Rías Baixas)
Comarca da Terra de Soneira (Vimianzo)
VI Memorial Renato Fernández Aradas
Ribeira Sacra Lucense (Chantada)
2005
V Marcha Vimianzo - Cabo Fisterra
Subida al Pedroso (Santiago)
Ruta del Barbanza (Pobra do Caramiñal)
V Memorial Renato Fernández Aradas
Volta a Mariña de Lugo
Ruta por el Deza (Silleda)
2004
Vimianzo - Laxe - Camelle
Peninsula do Morrazo
IV Memorial Renato Fernández Aradas
Volta Comarca do Baixo Miño
Subida al Monte Xiabre
2003
Ruta da Costa da Morte
Ruta da Serra do Courel
III Memorial Renato Fernández Aradas
Volta a Provincia de Pontevedra
2002
Ruta de Bergantiños
Ruta de las Rías de Muros y Noia
Ruta del Barbanza
II Memorial Renato Fernández Aradas
Vuelta a la Provincia de Ourense
2001
Ruta de la Costa Coruña - Ferrol
Ruta del Sar (Padrón)
I Memorial Renato Fernández Aradas
2000
Vuelta a la Provincia de Lugo
Vuelta al Concello de Vimianzo
1999
Xacobeo - 99 (ruta de la Plata)
1998
Vuelta a la Provincia de A Coruña
  Volta a Galicia en III fases
1996
III Fase Ruta del Cantábrico
1995
II Fase Ruta del Interior
1994
I Fase Ruta del Atlántico
1993
Xacobeo - 93 (camino Francés)
2017
Marcha por Villaviciosa (Asturias)
XVII Memorial Renato Fernández Aradas
Subida al monte San Lois - Noia
Ponte Maceira y presa Barrié
Subida a Santa Tecla desde Tomiño (Pontevedra)
Alto do Boi (Quiroga - Lugo)
Marcha por punta Langosteira y costa de Caión (Arteixo)
Ría de Ortigueira y O Barqueiro (Ortigueira)